GRUP ŞİRKETLERİMİZ

 

GÜLER GRUP
Kardeş olma gücünü, evrensel iş ahlakı değerleri ve paylaşma kültürü ile harmalayan Güler Grup; İlk temellerini 1985 yılında Ankara da Mustafa Güler, Ali Güler, Hüseyin Güler ve Ali Haydar Güler tarafından atarak, kardeşliği iş ortaklığı ile birleştirdi.

http://www.gulergrup.net/tr/

 

SİTE İNŞAAT
Site İnşaat; ticaret ve inşaat hayatına 1985 yılında Ankara'da başladı. 1987 yılına kadar Ankara'da sürdürdüğü faaliyetlerini 1987de Mersin'e taşıdı. O dönemde hızlı ve kontrolsüz bir büyüme içerisinde olan Mersin'in alt yapı sorunlarına yönelik projelere başlayan Site İnşaat, kentin hızla değişen beklentilerine uygun çözümleri hayata geçirmeyi hedefledi.

http://www.siteinsaat.com.tr/

 

ANADOLU YAPI
Dünya nın en önemli markalarından olan FİLLİ BOYA nın Mersin de faaliyet gösteren tek ANA DAĞITIM YETKİLİ'sidir. Yüzlerce bayisi bulunan Anadolu Yapı; Boya, ısı ve su Yalıtım Sistemlerinin toptan satışını yapmaktadır. Fark Yaratan Hizmet Seçenekleri: Kişiye özel renk üretimleri, Fiili Boya etkin çözümleri, Doğru renk ölçümleri, Ürün zenginliği ve bulunabilirliği, Geniş bayii ağı ile hizmet veremektedir.

http://www.anadoluyapi.com.tr/

 

FİBERTON PREKAST
Bir GÜLER GRUP kuruluşu olan FİBERTON; pencere, kapı söveleri, pediment söveleri, kat silmeleri ve kornişleri, kolonlar, kolon başlıkları, payandalar, denizlikler, köşe ve kilit taşları, pencere ve tavan panelleri, payandalar, rölief ve süslemeler, ışıklıklar, baca şapkaları, kubbe ve pergoleler, merdiven korkulukları ve balustradlar, özel dokulu yapı kaplamaları, mozaik pano ve aynalar, saksı ve güvenlik bariyerleri, heykeller şömineler, bahçe ve kent mobilyaları ve sanatsal objeler olmak üzere çok geniş bir ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesine sahiptir. Sektörde tecrübeli kadroları bünyesinde barındırmaktadır.

http://www.fiberton.com.tr/

 

PMS TİCARET
PMS TİCARET, Sağlık sektörü için ürettiği Steril Bariyer Sistemleri, Sterilizasyon Kontrol Ürünleri, sterilizasyon cihazları üretimi ve Kapatma Makineleri ni, başta ABD ve AB olmak üzere dünyanın en büyük ve en önemli şirketlerin tedarik zincirine dahil olarak, bu ürünleri Dünya da 50 den fazla ülkeye satarak hizmet vermektedir. 

http://www.pmsmedikal.com/

 

PMS TIP TEKNOLOJİLERİ
PMS MEDİKAL AMBALAJ, PMS TİCARET, Sağlık sektörü için ürettiği Steril Bariyer Sistemleri, Sterilizasyon Kontrol Ürünleri, sterilizasyon cihazları üretimi ve Kapatma Makineleri ni, başta ABD ve AB olmak üzere dünyanın en büyük ve en önemli şirketlerin tedarik zincirine dahil olarak, bu ürünleri Dünya da 50 den fazla ülkeye satarak hizmet vermektedir.

http://www.pmsmedikal.com/

 

MERSİN SİTE MOBİLYA MSM
Mobilya sektöründe, müşterilerinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunar. Mimari disiplin dahilinde müşteri odaklı üretim yapan MSM hazırladığı özgün tasarımları ev, ofis, restaurant, cafe, bar, hastane, eczane, muayene, lobi ve tüm yaşam alanlarında proje haline dönüştürerek uygular."

http://www.mersinsitemobilya.com.tr