ÜRETİMLERİMİZ  
   
   

 

Bilgi Yapı Market, kalite standartlarına uygun analizli demirden etriye ve çiroz üretimi yapmaktadır. Bilgi Yapı Market ürettiği etriye ve çirozların deprem yönetmenliğine uygun olması konusuna büyük özen göstermektedir. Projeye uygun demir kesilip kanca ve pilye bükülerek hazırlanması ve şantiyeye sunulmasını sağlar. 

 

ETRİYE VE ÇİROZ
Betonarme binalarda kolon ve kirişlerin vazgeçilmez elemanı olan etriyelerin beklenen performansı gösterebilmesi için kullanılan demirin kaliteli, büküm ve kanca şeklinin deprem yönetmenliğine uygun olması gerekir. Etriye ölçü bükümündeki standartı ile depremden gelen yanal darbeye karşı bütün etriyelerin aynı anda mukavemet sağlayarak depreme karşı yüksel direnç göstermesini sağlar.
BİLGİ YAPI olarak 2000m2 kapalı alanda, günlük 50 ton/gün Etriye ve Çiroz üretim kapasiteli Fabrikamızda, analizli demirden projeye uygun otomatik ve yarı otomatik makineler yardımıyla, deprem yönetmeliğine uygun etriye ve çiroz üretiyoruz.

Bükümdeki standart ve disiplin;
1- Kolon ve kirişlerin düzgün olması, montaj işçiliğinde kalite ve pratiklilik, zaman ve maliyette tasarrufu sağlar.
2- Etriye üretiminde kullanılan demirin kesit ve boy standardı gereksiz tonaj şişkinliğini önler ve maliyette tasarrufu sağlar.
3- Siparişin taahhüt edildiği süre içinde teslimi gereksiz işgücü kaybını önler.
4- Zamanda tasarruf sağlar.

 

 

 

PROJEYE UYGUN DEMİR


Bilgi Yapı Market 100Ton/gün üretim kapasiteli tesisimizde projenize uygun her boy ve kesit demir kesimi yapmaktadır. Yönetmeliğe uygun kanca pilye bükülerek şantiyenize teslimi yapılmaktadır. Projeye uygun hazır demir;

- Gereksiz stoktan kurtarır,

- Şantiyeyi demir firesinden kurtarır,

- Demir işçilik maliyetini minimuma indirir.

 

HAZIR BETON

İştirakimiz olan Nehir Beton ürün ve hizmet kalitesi bakımından bölgenin en saygın beton firmasıdır...

,